Zapraszamy Państwa na nocleg na Podlasie do Zielonych Płuc Polski. Jest to teren o czystym powietrzu, urokliwych krajobrazach z malowniczymi lasami i dolinami rzek. Tereny te są stworzone dla miłośników turystyki aktywnej w najróżniejszych jej formach: pieszej, rowerowej, konnej, zmotoryzowanej czy też narciarskiej. Jest to ziemia gościnna zamieszkiwana przez życzliwych ludzi.
Rezerwat Krzemianka
Puszcza
Gospodarstwo agroturystyczne Brzozówka położone jest ok. 20 km od Białegostoku w kierunku Augustowa, na północnym skraju rozległej Puszczy Knyszyńskiej, nad małą, ale długą rzeczką Brzozówka, w maleńkiej wsi Brzozówka Koronna. Zapraszamy Państwa do naszego magicznego miejsca, które emanuje ciepłem, spokojem i bezpieczeństwem, przez co stwarza idealne warunki do odpoczynku od zabieganego świata. Czyste powietrze, wspaniała nieskażona przyroda, sielski spokój i cudowna atmosfera maleńkiej wioski na skraju puszczy tworzą miejsce, obok którego nie można przejść obojętnie.
Okoliczna przyroda jest przebogata - wiosną niesie się po okolicy donośny klangor żurawi. Zaraz po nich przylatują bociany i dużo innego ptactwa. Lato pełne jest najróżniejszych barw kwiatów, wspaniałych zapachów pól, łąk i puszczy oraz ptasiego gwaru. Ciepłe wieczory wypełnia rechot licznych żab. Jesień na wsi to wspaniała gra kolorów. Przyroda zapadająca powoli w sen jest niewyobrażalnie piękna. Widać jak natura z wolna szykuje się do odpoczynku.
żurawie
Nasze gospodarstwo Brzozówka bajkowo wygląda również zimą. Biała przestrzeń onieśmiela, ale jednocześnie zachęca do spacerów. Dużo łatwiej zimą zobaczyć sarny, lisy, zające, czy też jelenie i dziki.
Brzozówka Koronna
Do dyspozycji Gości oddajemy 5 pokoi, w tym 1 dzienny z kominkiem. Na zewnątrz czeka na Państwa obszerna, zadaszona wiata i miejsce na ognisko oraz plac zabaw dla dzieci.
Gospodarstwo Agroturystyczne Brzozówka Koronna to spełnienie wielkiego marzenia o spokojnym naturalnym życiu w bliskim kontakcie z nieskażoną przyrodą.
Rozmawiamy także po rosyjsku i angielsku. Serdecznie zapraszamy!
Gospodarstwo Agroturystyczne
Brzozówka Koronna 10

16-135 Brzozówka Koronna
tel.: +48 518 992 464
email: brzozowka-koronna@outlook.com

Mapa dojazdu
Wprowadź numer do telefonu
Gościnna Chata
Brzozówka Koronna i okolice Brzozówka Koronna i okolice Brzozówka Koronna i okolice Brzozówka Koronna i okolice Brzozówka Koronna i okolice Brzozówka Koronna i okolice Brzozówka Koronna i okolice Brzozówka Koronna i okolice

Pokaż na większej mapie